Overzicht van onmogelijkheden: verschil tussen versies

Uit Knowledge Graph Kunstenpunt
Ga naar:navigatie, zoeken
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 1: Regel 1:
== Property constraints ==
== Property constraints ==
We maken gebruik van https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:WikibaseQualityConstraints om bepaalde beperkingen op te leggen op hoe items met elkaar verbonden kunnen worden:
We maken gebruik van https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:WikibaseQualityConstraints om bepaalde beperkingen op te leggen op hoe items met elkaar verbonden kunnen worden:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable sortable"
|+
!property constraint type
!property constraint type
!property
!property
Regel 8: Regel 7:
!Mensentaal
!Mensentaal
!Status
!Status
|-
!
!
!
!
!
|-
|-
|subject type
|subject type
Regel 49: Regel 42:
|gebruikt locatie
|gebruikt locatie
|
|
|Property gebruikt locatie is nog te maken
|
|-
|-
|subject type
|subject type
Regel 187: Regel 180:
|begindatum
|begindatum
|
|
|gebruikt locatie is nog te definiëren
|
|-
|-
|allowed qualifiers
|allowed qualifiers
Regel 193: Regel 186:
|einddatum
|einddatum
|
|
|gebruikt locatie is nog te definiëren
|
|-
|-
|allowed qualifiers
|allowed qualifiers
Regel 199: Regel 192:
|opmerking
|opmerking
|
|
|gebruikt locatie is nog te definiëren
|-
|value-type constraint
|gebruikt werk
|is > Werk
|
|
|done
|-
|-
|format constraint
|format constraint

Versie van 9 okt 2024 19:41

Property constraints

We maken gebruik van https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:WikibaseQualityConstraints om bepaalde beperkingen op te leggen op hoe items met elkaar verbonden kunnen worden:

property constraint type property constraint Mensentaal Status
subject type activiteit type is > Activiteit
item-requires-statement constraint activiteit type begindatum
item-requires-statement constraint activiteit type locatie
item-requires-statement constraint activiteit type gebracht door
conflicts-with constraint activiteit type plaats
conflicts-with constraint activiteit type gebruikt locatie Property gebruikt locatie is nog te maken
subject type agent type is > Uitvoerder
subject type agent type is > Organisator
item-requires-statement constraint agent type wikidata entiteit
conflicts-with constraint agent type locatie
conflicts-with constraint agent type gebracht door
single value begindatum
allowed qualifiers begindatum opmerking
allowed qualifiers begindatum opmerking
single value beginplaats
distinct values Data Vlaanderen Vocabularium
single value einddatum
allowed qualifiers einddatum opmerking
single value eindplaats
allowed qualifiers eindplaats opmerking
required qualifiers gebracht door rol
allowed qualifiers gebracht door vermeld als
allowed qualifiers gebracht door rol
allowed qualifiers gebracht door rol (vrij)
allowed qualifiers gebracht door opmerking
allowed qualifiers gebracht door begindatum
allowed qualifiers gebracht door einddatum
subject type gebracht door is > Activiteit
required qualifiers gebruikt locatie begindatum gebruikt locatie is nog te definiëren
allowed qualifiers gebruikt locatie einddatum gebruikt locatie is nog te definiëren
allowed qualifiers gebruikt locatie opmerking gebruikt locatie is nog te definiëren
value-type constraint gebruikt werk is > Werk done
format constraint gerelateerde wikitext pagina https://kg.kunsten.be/wiki/(Nederlands|Engels):.+?Q\d+
value type is is > core item
single value land
subject type locatie is > Activiteit
allowed qualifiers locatie begindatum
allowed qualifiers locatie einddatum
allowed qualifiers locatie opmerking
value-requires-statement constraint locatie plaats
single value plaats
subject type plaats is > Uitvoerder
subject type plaats is > Organisator
subject type plaats is > Locatie
required qualifiers werkt samen met begindatum
allowed qualifiers werkt samen met begindatum
allowed qualifiers werkt samen met einddatum
allowed qualifiers werkt samen met opmerking
allowed qualifiers werkt samen met samenwerkingstype?
subject type werkt samen met is > Uitvoerder
subject type werkt samen met is > Organisator
distinct values wikidata eigenschap
distinct values wikidata entiteit

Eerste poging: Onmogelijkheden, constraints, requirements, ...

Sommige zaken zijn onmogelijk volgens de data modellering. Hieronder een opsomming: